CZ SK HU

Zvolávacia akcia na modely Spicy a Zesty AM s hliníkovými rámami.

Vážení zákazníci,

Vaša bezpečnosť je nám prioritou. Preto sme sa rozhodli zorganizovať dobrovoľnú zvolávaciu akciu na modely Spicy a Zesty AM s hliníkovými rámami.

U týchto modelov sa môže vyskytnúť možné zoslabenie spodnej rámovej rúrky, čo môže viesť k jej deformácii.

Dobrovoľná zvolávacia akcia sa týka modelových radov pre rok 2020 a 2021, a to konkrétne bicyklov: Spicy 3.0, Spicy 4.9, Zesty AM 3.0, Zesty AM 4.0, Zesty AM 4.9 a Zesty AM 5.9.

Žiadame majiteľov týchto modelov, aby kontaktovali svojho predajcu, ktorý rám vymení za iný. Doba výmeny je priamo závislá na dostupnosti vhodných rámov.

Dobrovoľná výmena rámu v rámci tejto zvolávacej akcie nie je reklamáciou, takže sa na ňu nevzťahuje 30 dňová lehota na vybavenie, alebo vrátenia peňazí atď. Na váš bicykel stále platí pôvodná záruka, ktorá vám bola poskytnutá pri nákupe.

Ďakujeme vám za pochopenie a ospravedlňujeme sa za isté nepohodlie, ktoré výmena rámu môže spôsobiť.

Tím Lapierre

Časté otázky a odpovede:

Mám jeden z modelov určených na výmenu rámu, ale už nemám faktúru. Je možné rám aj tak vymeniť?
Vaša bezpečnosť je naša priorita. Ak používate ktorýkoľvek z modelov, ktorý je súčasťou zvolávacej akcie, môžete požiadať o výmenu rámu aj bez predloženia originálnej faktúry.

Môžem si rám vymeniť sám?
Výmena rámu bicykla vyžaduje profesionálne skúsenosti. Iba autorizovaní distribútori Lapierre majú v rámci zvolávacej akcie oprávnenie na jeho výmenu.

Aká záruka bude platiť na nový rám?
Po výmene rámu bude platiť pôvodná záruka vášho bicykla. Pripomíname, že na rámy poskytujeme štandardne záruku 5 rokov od dátumu nákupu.

Môžem si nový rám vybrať?
V súvislosti s garanciou kvality a jazdných vlastností vášho bicykla nahradíme súčasný rám rámom rovnakého, prípadne vyššieho modelového radu, ktorý bude kompatibilný s modelmi Spicy a Zesty AM.

 

klikni pro velký obrázek