CZ SK HU

Topforex Lapierre Pro Cycling Team slávi úspech

Posledný závod Českého pohára potvrdil jednoznačnú dominanciu tímu Topforex Lapierre Pro Cycling Team v kategórii U23 a ako bonus priniesol aj druhé miesto v tímovej súťaži!

Cestná sezóna v sobotu 30. 9. skončila posledným závodom Českého poháru v cestnej cyklistike pre rok 2017. Tímovú dominanciu ukázali pretekári z celku Topforex Lapierre Pro Cycling Team v kategórii do 23 rokov, keď obsadili všetky pódiové umiestnenia. Víťazom pohára U23 sa stal Dominik Neuman pred tímovými kolegami Václavem Sirůčkem a Romanem Lehkým. Václav Sirůček sa zároveň stal i najlepším nováčikom súťaže.

V tímovej súťaži na Českom pohári obsadil celok Topforex Lapierre Pro Cycling Team druhé miesto!

Je nám veľkou cťou, že tento skvelý tím dosiahol takých úspechov na cestných bicykloch Lapierre.