CZ SK HU

Lapierre Overvolt AM 700i získava ocenenie Design & Innovation Award 2018

Cena Design & Innovation Award je viac než len udelenie titulu alebo potlesk pre značku. Je to konečné ocenenie, ktoré získajú výrobky komplexným testovaním v reálnom svete.

 

Vývoj elektrobicyklov sa stal v posledných rokoch trendom a hlavnou témou cyklistického sveta. Inováciám a vývoju prikladá Lapierre najvyššiu dôležitosť, a tak sa rozhodol pre stvorenie niečoho unikátneho. O tom vypovedá model Lapierre Overvolt AM 700i Bosch Powertube 27, ktorý bol navrhnutý tak, aby spĺňal všetky kritériá moderného trailového jazdca. Integrovaná batéria Bosch Power Tube 500 dodáva vysoký výkon a vďaka úplnej integrácii do rámu dáva bicyklu ojedinelý vzhľad. "Sedemstovka" udáva nový trend medzi elektrobicyklami a v teréne je ako doma. Môžete si s ním vychutnať poľné a lesné cesty, ťažké náročné pasáže, skoky, alebo si len tak vyjsť po ceste v ústrety ďalšiemu dobrodružstvu.

 

Agresívna geometria robí zo "sedemstovky" hravý a stabilný elektrobike, ktorý dodáva jazdcovi pocit istoty. Ideálna geometria vám vyčaruje úsmev na tvári a vďaka nej si užijete veľa zábavy a posuniete svoje limity ďalej a vyššie. Stačí len nasadnúť a vyjsť v ústrety novým dobrodružstvám!

 

Vybraní medzinárodní novinári, profesionálni skúšobni jazdci a experti z oboru strávili viac ako 6000 hodín testovaním, analyzovaním a vyhodnocovaním najviac inovatívnych bicyklov a bicyklových produktov. A sme veľmi hrdí na to, že práve elektrobicykel Lapierre Overvolt AM 700i sa stal víťazom!

 

Oficiálne výsledky The Design & Innovation Award 2018 → 

klikni pro velký obrázek